تسویه حساب پرسنل
تسویه حساب پرسنل زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۶:۵۸

 

در سمت راست صفحه اصلی با مراجعه به منوی عملیات و کلیک بر روی تسویه حساب پرسنل این صفحه باز می شود:

در این پنجره قادر خواهید بود، پرسنلی که هنگام تعریف، اجازه میهمان کردن به آنها داده شده است را مشاهده و وضعیت بدهکاری یا بستانکاری آنها را مشاهده نمایید و جهت تسویه حساب با آنها اقدام نمایید.

در قسمت بالای این صفحه لیست پرسنل اعتباری وجود دارد. که علاوه بر نام، تلفن، وضعیت و مانده حساب آنها نمایش داده خواهند شد.

توجه: ردیف هایی که رنگ آنها قرمز است، بدهکار هستند و ردیف هایی که سبز رنگ هستند یا طلبکار می باشند یا مانده حساب آنها صفر است.

اقدامات لازم جهت تسویه حساب با پرسنل اعتباری:

1.        جستجوی پرسنل اعتباری مورد نظر و دابل کلیک بر روی ردیف پرسنل

2.     با دابل کلیک، مشخصات پرسنل، مانده حساب و مبلغی که می بایست از وی جهت تسویه حساب دریافت شود به صورت خودکار به قسمت پایین انتقال داده می شود.

3.    چنانچه به همه صندوق ها دسترسی داشته باشید، می توانید در قسمت صندوق تعیین نمایید که موجودی به کدام صندوق افزوده شود و در غیر اینصورت صندوق تحویل شده به شخص کاربر نمایش داده می شود و کاربر امکان تغییر آن را نخواهد داشت.

4.     مبلغی که قصد دریافت از پرسنل اعتباری دارید را در قسمت «مبلغ دریافتی» یادداشت نمایید. اگر توضیحاتی در  نظر دارید در قسمت توضیحات مرقوم بفرمایید.

5.       سپس بر روی دکمه «دریافت» کلیک نمایید.

6.       پیغامی مانند زیر به شما نمایش داده خواهد شد:


7. در صورت تایید پیغام فوق، مبلغ مورد نظر به صندوقی که تعیین نموده اید واریز خواهد شد و به همان میزان از مانده حساب پرسنل اعتباری کسر خواهد شد.

توجه: با انتخاب هر صندوق، موجودی و کاربر صندوق نیز به شما نمایش داده خواهد شد.

نکته: چنانچه اطلاعات یک پرسنل در قسمت «مشخصات پرسنل» بارگذاری شده باشد. با کلیک بر روی «گزارش خلاصه خریدهای پرسنل» گزارش مربوطه به صورت خودکار برای مشترک مورد نظر فیلتر می شود. به عبارت دیگر گزارش خریدهای پرسنل اعتباری ای که انتخاب شده است نمایش داده می شود.